akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Vestuvės
Vestuvės

Mano mintys ir požiūris į vestuvinę fotografjąVestuvių fotografavimas – labai atsakingas ir nelengvas užsiėmimas. Vestuvių fotografas turi sugebėti pastebėti bei laiku užfiksuoti įdomias ir įsimintinas akimirkas, nesujaukdamas malonaus šventės ritmo, taip, kad tomis akimirkomis veliau galėtų pradžiuginti tiek jaunavedžius, tiek šventės svečius.

Būtent todėl kai kurie jaunavedžiai daro didžiulę klaidą pasikliaudami draugu ar pažįstamu, įsigijusiu geresnį fotoaparatą.


Profesionalus fotografas
visada pastebės ir išnaudos kiekvieną reikšmingą akimirką, užfiksuos gražiausius momentus, galiausiai profesionaliai suretušuos kiekvieną atrinktą nuotrauką ir pristatys jums nepriekaištingai sudarytą fotoalbumą, kuriuo galėsite džiaugtis visą gyvenimą.

Būsimi jaunavedžiai
artėjant savo Didžiajai dienai pradeda ypatingai domėtis vestuvine fotografija. Juk kievienas veliau nori džiaugtis vestuvinėmis nuotraukomis, rodyti savo artimiesiems ir išgyventi dar kartą akimirkas, kurios laikui bėgant primirštos vėl atgyja žvelgiant į įamžintus kadrus. Jūs jau išsirinkote tuoktuvių datą ir ieškote tinkamo fotografo savo Didžiajai šventei įamžinti? Malonu, kad domitės mano teikiamomis paslaugomis. Šiuolaikinės vestuvinės fotografijos esminis principas – natūralumas, nepozuojamasis meninis fotoreportažas. Toks vestuvių fotografavimo stilius man artimas ir mielas. Mėgstu užfiksuoti šventės įvykius, nesikišdamas į natūralią jos eigą ir netrukdydamas nei jaunavedžių nei svečių. Kūrybiškąjai fotografijos daliai neįkyriai režisuoju subtilias scenas bei kuriu meniškas fotografijas prieš tai aptaręs detales su jaunavedžiais.
 

Keletas kitų mano darbo principų:

• neverčiu jaunųjų ar svečių pozuoti prieš tai nepasitarus;

• netrukdau dirbti operatoriui;

• jauniesiems pageidaujant (susitariant iš anksto), padarau keletą pozuotų meninių nuotraukų su jaunavedžiais ar svečiais;

• tiek prieš vestuves, tiek po jų tiesiogiai bendrauju su jaunaisiais, kad pažinčiau žmonių būdą bei pateisinčiaus visus Jų lūkesčius;

• dirbu tik su aukštos kokybės skaitmenine fototechnika, kuri suteikia nemažai privalumų komplikuoto apšvietimo situacijose;

• itin atsakingai žiūriu į nuotraukų atrinkimą bei retušavimą. Niekada neatiduodu “žalios” medžiagos su kelias tūkstančiais nesutvarkytų kadrų. Todėl nežadu kitos dienos rytui paruoštų nuotraukų. Kokybiškas darbas prie Jūsų šventės nuotraukų tvarkymo – didžiulis ir daug laiko užimantis darbas. Tačiau rezultatas to vertas. Klientui atiduodu tik galutinai sutvarkytas, visiškai išbaigtas nuotraukas bei fotoknygą.
 

Jeigu mano darbo nuostatos Jums tinka – prašau susipažinti su paslaugomis ir jų įkainiais. Mielai susitiksiu su Jumis detalių aptarimui Jums patogiu laiku. Susitikimo metu parodysiu vestuvinių fotoknygų pavyzdžius, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patikusį variantą. Man labai svarbu asmeniškai pažinti būsimus jaunavedžius, kad veliau galėčiau kartu su jais įsijausti į kiekvienos akimirkos svarbą bei ją įamžinti.


Vestuvinės fotografijos temos:

• “Love story” (priešvestuvinė fotosesija)

• Vestuvių fotografavimas

• “Trash the dress” (fotosesija “Sugadink suknelę”)


Pagarbiai,
Jūsų Vestuvių Fotografas – Giedrius Jankauskas

Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"