Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Retušavimas
RetušavimasSiūlome Jums aukščiausios kokybės „Beauty“, „Glamour“, „Fashion“ ir „Magazine“ retušavimo paslaugas. Toliau pateiksime mūsų retušavimo paslaugų apibūdinimus.
Trumpai kalbant, retušavimas – tai
fotografijų padailinimas, apdorojimas, pakeitimas ar atnaujinimas. Retušuojant fotografijas, yra pašalinama tai, kas joje yra neestetiška ir nereikalinga, pavyzdžiui, nereikalingos kompoziciją gadinančios detalės arba žmogaus veido ir kūno trūkumai – odos nelygumai, kūno apimtys. Paskui viskas yra padailinama, kad vaizdas būtų įdomus ir patrauklus akiai. Tačiau apie viską išsamiau skaitykite toliau.


„Beauty“ retušavimas – šiuo atveju yra retušuojamas veidas. Veido odą reikia retušuoti bet kuriuo atveju, net jei oda yra skaisti, labai lygi ir ant veido yra padarytas profesionalus, veido trūkumus paslepiantis ir jo gražiausius bruožus pabrėžiantis, makiažas.
Fotografijoje vis tiek vėliau matysis tai, ką reikės pataisyti – ne vietoje atsiradusi šviesa ar šešėliai, mimikos raukšlelės. Greičiausiai reikėtų koreguoti plaukų blizgesį ar paryškinti spalvą.


„Glamour“ retušavimas reikalingas tada, kai norima, kad
fotografijoje apsinuoginusių žmonių kūnai atrodytų itin patrauklūs akiai. Tokiu būdu pašalinami kūno trūkumai – per didelės apimtys, ne itin gražios kūno linijos arba neproporcingos kūno dalys. Net jei modelio kūnas atrodo iš tiesų gerai, fotografijoje vis tiek išryškės smulkūs trūkumai – odos nelygumai, per blyški ar pernelyg įdegusi odos spalva, žodžiu, tie dalykai, dėl kurių modelio kūnas neatrodys pakankamai seksualus.


„Fashion“ retušavimas – šiuo atveju svarbu pabrėžti tai, ką norėjo pasakyti mados dizaineris. Čia taip pat yra tobulinami fotografijų modelių veidai ir kūnai, tačiau svarbiau yra pabrėžti mados kūrėjo idėją, sukurtą stilių, produktą – jeigu reklamuojama drabužių kolekcija, tai rūbai ant modelio kūno (beje, kaip ir pats kūnas) turi atrodyti retušuojančiojo pagalba taip, kad norėtųsi juos įsigyti. Jei yra siūlomas akių tušas, tai ypatingai gerai turi atrodyti visas veidas, o ypač – šiuo tušu nudažytos akys. Taigi, šiuo atveju mados fotografo tikslas – atskleisti kūrėjo įdėją, pabrėžti tai, kas norėta pasakyti, kartais – padėti sukurti norimą fotografijos nuotaiką, modelio charakterį.


„Magazine“ retušavimas.
Fotografijos sutvarkomos taip, kad tiktų žurnalų viršeliams. Savaime suprantama, kad tobulinama modelių išvaizda, juk viršelyje į jų išvaizdą atkreipiamas dėmesys, ji ypač gerai matoma.
Visos mūsų siūlomos paslaugos yra aukščiausios kokybės ir esame tikri, kad jos tikrai atitiks Jūsų skonį, reikalavimus ir pageidavimus.

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"