akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Interjeras
Interjeras

Kainos


Interjero fotografija

- Fotosesijos kainą galima preleminariai paskaičiuoti taip:

20€ už sutvarkytą nuotrauką, su minimaliu kontraktu už 100€. Ją sudaro fotosesija ir 5 retušuotos nuotraukos. Didesnis nuotraukų kiekis nei 5, apmokamas papildomai (20€ už 1 nuotrauką).

Kiekvieno užsakymo individualumas reikalauja atskiro kruopštumo ir dėmesio , kad puikiai įvykdyti užsakovo reikalavimus. Kiekviena atskira interjero fotografija kruopščiai retušuojama. Tai reiškia, kad galutinį nuotraukų kiekį fotografas pateikia tik galutinai jas sutvarkęs. Nustatyti reikiamą būsimų nuotraukų kiekį užsakovas gali iš patalpų kiekio, iš zonų kiekio, kuriose yra atskiros patalpos.Galima suderinti fotosesijos konkrečių atskirų detalių reikalingumą. Interjero fotografavimo paslaugos gali būti vykdomos visoje Lietuvoje, padengiant susidarusias išlaidas.

Prie visų šitų paslaugų, susijusių su architektūros interjero ir eksterejo fotografavimu, galima padaryti ir sferines, dar kitaip vadinamas panoramines nuotraukas.

Interjerinė fotografija turi 2 pagrindines metodologijas - su papildomu dirbtinos šviesos apšvietimu arba su skaitmeniniu montažu, su daug vienodų nuotraukų, bet su skirtingomis ekspozicijomis. Ir viena, ir kita metodika turi pilną detalių atspindį šešėliuose, kas labai svarbu interjerui, turinčiam didelį konstrastą.

Pirmoji aprašyta metodologija paraleliai susijusi su antrąja. Tai reiškia ,kad ji reikalauja sudėtingesnio darbo konkrečiam kadrui dėl to, kad kas kartą reikia judėti ir statyti papildomą studijinį apšvietimą. Antroji metodologija duoda galimybę dirbti greičiau fotosesijos metu, bet tuo pačiu reikalauja labai daug laiko tvarkant nuotraukas galutiniam rezultatui.

Jeigu jums reikia interjero fotosesijos, pasistenkite konkrečiai suformuluoti užsakymo apimtis. Nuotraukų kiekis pirmiausia susijęs su laiku, reikalingu fotografui paruošti nuotrauką iki "žurnalo kokybės".

Pastaba: Beveik visos mano porfolio nuotraukos darytos be papildomų lempų ir šviesos. Darant daug vienos kompozicijos nuotraukų, aš rankiniu būdu koreguoju šviesą retušuojant nuotraukas. Tokiu būdu net ir tamsios patalpos atrodo natūraliai. Šitas metodas leidžia fotosesijos metu nufotografuoti daugiau kompozicijų, nei manipuliuojant dirbtine šviesa bei lempomis. Fotografuojant nuotraukas šiuo būdu svarbiausia kokybė ir natūralumas .

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"