akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Renginiai
Renginiai

Pelenė 2013

Įspūdžiai iš parodos "Pelenė 2013"

Balandžio 5-7 dienomis vykusi tarptautinė grožio industrijos paroda, kaip ir kiekvienais metais pritraukė daugybę žmonių. Šiais metais kaip ir įprastai didžiausias dėmesys buvo skiriamas profesionaliai kosmetikai veidui, kūnui bei plaukams ir ypač kovai su odos senėjimu bei jos drėkinimu.
 

Parodoje dalyvavo beveik 200 įmonių. Iš jų tokia kaip „Inglot“, tiekianti profesionalią kosmetiką daugeliui pasaulio šalių, leido nemokamai išmėginti savo produkciją į parodą atvykusiems. Taip pat gaminius pristatė „Ba-ha“, „Hair Professional“, „Terra Bella“, „Make Up For Ever“, „Erdesa“ bei daugelis kitų žymių prekinių vardų. Parodos lankytojus taipogi lepino nemokamas rankų masažas, daromi makiažai bei dalijami grožio patarimai.


Taip pat vyko Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų čempionatas, stilistų iš Lietuvos ir užsienio pasirodymai bei naujausių kirpimo tendencijų pristatymai.


Tad jubiliejinė 20-toji PELENĖ 2013 paroda tikrai nepaliko abejingo nei vieno ir sužavėjo grožio produktų gausa, bei puikia, jaukia atmosfera.

 
Copyright © 2008-2020 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"