akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Renginiai
Renginiai

Vilniui užmigti neleido „Mados naktis 2011“ su "RED HOT"


Ketvirtadienį nuo 17 valandos Vilnius tapo madų sostine, čia vyko „Mados naktis 2011“. Miesto centre, Senamiestyje ir Užupyje iki 23 valandos daugiau nei 50 vietų vyko naktinė prekyba drabužiais ir aksesuarais bei įvairios programos, kurias lydėjo šampano purslai ir vaišės, kurias buvo paruošusios parduotuvės. Renginio metu „Mados naktyje“ dalyvavusiose parduotuvėse vyko įvairios loterijos, buvo taikomos didelės nuolaidos.

Rotušėje vyko madų šou, kur stebėti mados kolekcijų rinkosi įžymūs žmonės, o visa tai, kas ten vyko buvo rodoma didžiuliame ekrane Rotušės aikštėje, tačiau žiūrovų buvo tik keletas. Mados mėgėjai mieliau vaikščiojo po parduotuves ir džiaugėsi smagiomis akimirkomis. Reikėtų paminėti, kad „Mados naktis“ didelį dėmesį sukėlė užsieniečiams, kurie su nuostaba viską stebėjo ir fotografavo.

Užklydę į vieną iš jaukių Vilniaus gatvės parduotuveliu, kur įsikūrusios išskirtinių drabužių bei moteriškos avalynės parduotuvės „RED HOT“ bei „MS apatinia“ galėjo ne tik pasidžiaugti naujais pirkiniais, bet ir išvysti nauja "RED HOT" naujos, rudens/žiemos kolekcijos pristatymą. „RED HOT“ smalsuolius viliojo išties įdomia ir dar niekur nematyta provokacija „Japan style“. Per 1 valandą iš 300 porų batų tiesiog judrioje gatveje – be jokių papildomų priemonių buvo sukurtas batas, žmogaus dydžio!

- Šių metų „Mados naktyje“ itin didelis dėmesys skirtas jauniesiems drabužių kūrėjams. „Šapokliak salonas“, bendradarbiaudamas su Vilniaus kolegijos jaunaisiais dizaineriais, pristatė perspektyvius, pradedančius mados kūrėjus. Podiumu virtusioje jaukioje Stiklių gatvelėje buvo galima išvysti visko - nuo čia klaidžiojančių mistinių būtybių, traukiančių praeivių žvilgsnius savo teatralizuotais kostiumais ir mistiniu įvaizdžiu, iki merginų, nužengusių tarsi iš prancūziškos atvirutės - apsivilkusios elegantiškomis suknelėmis su daugybe draperijų ir klosčių, jos lingavo į gatvės muzikanto taktą. Dizainerė Ramunė Piekautaitė Rotušėje vykusiame renginyje „Mados naktis" pristatė naujausią drabužių kolekciją, kuri, deja, buvo prieinama ir pamatoma ne kiekvienam.Iki vidurnakčio vykusi mados šventė buvo itin įkvėpta Prancūzijos. Lyg kokiame paveikslėlyje - ruduo, mažos, jaukios drabužių parduotuvėlės, kvepiančios garsiaisiais Coco Chanel kvepalais, puikus seno ir naujo dialogas, seni filmai rodomi čia pat, ant senamiesčio sienų...
Taigi per Vilnių smagiai praūžė „Mados naktis 2011“ ir lauksime šio viruso kitais metais.

 
Copyright © 2008-2020 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"