akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Renginiai
Renginiai

Official grand opening of "Celebrity Lithuania


Trečiadienio vakarą „Vilniaus vartuose“ rinkosi Lietuvos šou pramogų pasaulio atstovai bei kviestiniai VIP svečiai. Čia buvo pristatytas naujas celebrity-lithuania.com projektas, startavęs „Classic Car Club“ patalpose.

Vakaro vedėjas Vytenis Sinkevičius „Classic Car Club“ pristatė kaip paslaptingą, bet unikalų klubą, kuriame bus eksponuojami prabangūs automobiliai. Ingrida Kazlauskaitė, pristatydama šį klubą apipylė stilistą Mantą Petruškevičių savo dėmesiu bei dovanomis – „Mano meilė tik tau. Tu rūpiniesi visomis Lietuvos moterimis, jų stiliumi, dalini joms patarimus ir dėmesį.“ M.Petruškevičiui buvo įteiktas dovanų kvitas važinėti visą dieną išsirinktu klasikiniu automobiliu su asmeniniu vairuotoju. „Tai bus per mažas automobilis, kad susodinčiau visus, kuriuos norėsiu“ – už dovaną dėkojo stilistas.
 

Žmogus, sumokėjęs neįvardintą ir viešai neskelbtiną sumą, įstojęs į šį klubą įgis galimybę pasijausti išskirtiniu asmeniu – pasirinkęs bet kurį prabangų automobilį su asmeniniu vairuotoju jis galės neribotai juo naudotis. Šis klubas taip pat įsikūręs Glasge bei Londone. Kaip jį įvardijo renginio vedėjas, tai – turtingų žmonių, mėgstančių prabangius žaisliukus, klubas.
 

Pagrindinis portalo celebrity-lithuania.com tikslas – Lietuvos žvaigždžių ir VIP asmenų užsakymas įvairiems renginiams bei pristatymams. Šis projektas bus orientuotas į Skandinavijos, Vakarų Europos bei Rusijos turtingus klientus, kurie kaip Romanas Abramovičius leidžia išsikviesti Beyonce koncertuoti jo miegamajame. Celebrity-lithuania.com skirtas įžymių žmonių Lietuvoje pasirodymų pardavimui muzikos ir meno gerbėjams, kurie gali juos nupirkti.
 

Celebrity-lithuania.com vadovė I.Kazlauskaitė pristatė šį portalą kaip ilgai brandintą ir lauktą kūdikį. „Mes skatinsime užsienio kompanijas atvykti į Lietuvą, kurti naujas kompanijas bei įvežti naujus prekybinius ženklus. Taip pat suteiksime galimybę užsienio kompanijoms lengvai pasiekti Lietuvos atstovus. Kursime naujas asmenines interneto svetaines, reklamos kampanijas bei keliones į užsienį“ – kalbėjo I.Kazlauskaitė.

Susirinkusiems svečiams dainavo Sasha Song, Evelina Anusauskaitė bei žavių moterų trio – Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė ir Vaida Genytė. Pastarosioms buvo pasiūlytas ir pirmasis celebrity-lithuania.com 10 000 tūkstančių litų vertės kontraktas. 
Copyright © 2008-2020 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"