akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Šeima
Šeima

Paprasti dalykai, kuriuos reikia žinoti iš anksto


Šiame straipsnyje pateiksime keletą dalykų, kuriuos reikia žinoti ir susiplanuoti iki krikštynų likus mėnesiui arba net daugiau. Iš pradžių reikia susidaryti svečių sąrašą – pagalvokite, ką norite matyti Jūsų ir Jūsų vaiko šventėje, tai labai svarbu. Taip pat pamąstykite, kokį skaičių žmonių galite pasikviesti – juk nuo to priklausys, kiek maisto teks užsisakyti arba gaminti, nuo to iš dalies priklauso, kokią krikštynų programą ruošite. Nusprendę, kiek žmonių norite kviesti, iš anksto su jais susisiekite ir praneškite apie krikštynas, kad jie taip pat galėtų susiplanuoti savo laiką ir spėtų pasiruošti šventei. Įsitikinkite, ar jie tikrai dalyvaus
šventėje.

Krikštynų data priklauso nuo Jūsų pačių pasirinkimo, bet turėkite omenyje, jog jeigu krikšytnas švęsite pavasarį, su kunigu dėl norimos datos reiktų susitarti anksčiau, nes, kaip žinia, pavasaris toks laikas, kai nemažai tėvelių nusprendžia krikštyti savo vaikučius, taigi tą dieną gali nebūti laisvų vietų. Žinoma, galima pasirinkti ir kitą bažnyčią.

Vietą taip pat rinkitės pagal savo norą, spręskite, kaip Jums patiems atrodo geriau ir patogiau. Tačiau atsižvelkite į kelis dalykus, pavyzdžiui, į šventėje dalyvausiančius vaikus – jeigu jų bus nemažai, tai geriau išsinuomoti didesnes patalpas, kur būtų vaikams skirtų pramogų. Šiuo atveju geriau nesirinkti restorano ar pokylių salės. Neblogai tiktų ir Jūsų namai, jeigu juose yra pakankamai vietos, o šalia jų – kiemas.

Šiltuoju metų laiku krikštynas puiku švęsti gamtoje – tiesiog pasidaryti iškylą. Juk lauke dar smagiau žaisti įvairius žaidimus, atlikti įvairius ritualus ir tiesiog smagiai leisti laiką gamtoje, pasimėgauti ja. O ja mėgautis dažnam tikriausiai jau retai tenka.

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"