akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Šeima
Šeima

Artėjant krikštynoms


Anksčiau ar vėliau reikės planuoti savo vaiko krikštynas. Kad ši šventė neapsiribotų vien krikštijimo ritualu bažnyčioje, o vėliau – svečių pasisėdėjimu prie vaišių stalo, reikia sužinoti nemažai dalykų apie krikštynas, kai ką reikia prisiminti iš naujo, pasiklausti geriau žinančių, jau krikštijusių savo vaikus. Paskui reikia daug ką susiplanuoti, susikurti ir įsigyti. Tačiau pasistengti dėl kiekvienos smulkmenos tikrai verta – juk reikia ypatingai įprasminti jūsų sūnelio ar dukrelės priėmimą į krikščionių bendruomenę.

Savo blogo straipsniuose pateiksime Jums kiek įmanoma naudingesnių ir įdomesnių žinių apie krikštynas, pasidomėsime papročiais, krikštynų tradicijomis, žaidimais, linkėjimais ir sveikinimais. Pateiksime pasiūlymų, kaip suplanuoti krikštynas, jų scenarijų, apžvelgsime, ką tinka dovanoti krikštadukrai ar krikštasūniui.

Net jeigu ir neplanuojate krikštyti vaikų arba dalyvauti krikštynose, tikimės, jog nepraleisite laiko veltui skaitydami mūsų straipsnius – juose bus nemažai įdomios ir pažintinės informacijos.

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"