akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Šeima
Šeima

Airido krikštynos


Susipažinkite – Airidas. Fotografijose užfiksuota nuostabi šventė – Airido krikštynos. Berniukas, kaip ir kiti vaikai, jaukiai ir natūraliai jaučiasi prieš fotoobjektyvą, todėl smagu ir paprasta jį fotografuoti. Vaikai savo natūralumu ir spontaniškumu užkrečia ir suaugusiuosius – tėvelius bei kitus artimuosius, taigi šeimos fotografijoms būdinga ne tik šventiška ir pakili nuotaika, bet, kaip čia matome, tikras ir nesuvaidintas spontaniškumas bei žaismingumas.

Juk būtent vaikučiai sugeba savo juoku ir krykštavimu pažadinti suaugusiojo viduje tikrų tikriausią džiaugsmą, norą žaisti ir kvailioti. Tai ypač matosi iš
fotografijų, kur Airidas ir jo tėveliai nufotografuoti su balionais, paskui – rugių lauke, vėliau – lauke su spudulais. Gamtos apsuptyje pasikeičia nuotaika, dingsta bažnyčioje buvusi pakili svarbaus įvykio nuojauta, ceremoningumas, rimtis, berniuko būgštavimai. Nors, kaip matyti, bažnyčioje Airidas vėliau taip pat apsiprato ir jautėsi visai smagiai. Šios akimirkos įamžintos ir foto filme.

Taigi visas šias akimirkas ir emocijas labai svarbu įamžinti, juk įšventinimas į krikščionių bendruomenę ‒ viena svarbiausių švenčių žmogaus ir jo artimųjų gyvenime. Ir nufotografuoti šiuos momentus reikia atsakingai ir nuoširdžiai.


- Nuotraukos iš fotosesijos
- Foto filmas

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"