akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Erotika

Merginų fotosesijos
 

Gyvenimo tempui augant milžinišku greičiu, laikas ima bėgti tiesiog nepastebimai. Kasdieniniame gyvenime apstu akimirkų, kurios, regis, pralekia ir lieka pamirštos. Visgi, šiais laikais yra galimybių įamžinti neišdildomus prisiminimus, na o vienas jų - fotosesijos. Taigi, jei jums įdomu, kaip sukurti išskirtines nuotraukas, vadovaukitės pateiktais patarimais.

Visų pirma apgalvokite makiažą. Merginų fotosesijos išsiskiria tuo, jog jų metu galima naudotis įvairiausiomis makiažo gudrybėmis, kuriuos ne tik išryškins gražiausius jūsų veido bruožus, tačiau taip pat padės įnešti šiek tiek egzotikos. Žinoma, makiažas priklauso nuo to, kokią savo asmenybės dalį siekiate atskleisti, tačiau nepamirškite, jog geriausias raktas į genialumą - eksperimentavimas bei susidūrimas su iššūkiais. Jei kasdieniame gyvenime esate "pilka pelytė" neišsiskirianti iš minios bei propaguojanti natūralų grožį - fotosesijoje išbandykite, ką nors naujo, ryškų akių makiažą, priklijuojamas blakstienas ar sodriai raudonas lūpas. Visa tai jums padės atsiskleisti kitomis spalvomis, bei atrasti savyje tai, ko galbūt nė nemanėte, jog turite.

Makiažas nėra vienintelis merginų fotosesijos akcentas. Pasirinkti tinkami drabužiai gali suteikti ne ką mažiau žavesio. Prieš vykstant į fotosesiją, pasiruoškite bent kelis drabužių derinius, kurie būtų visiškai skirtingi ir padėtų išryškinti jūsų privalumus. Atminkite, jog drabužiai tai ne tik kūno apdaras, nuo jų priklauso kaip jūs jausitės fotosesijos metu, na o tai gali padaryti įtaką net jūsų pozavimui prieš objektyvą. Taigi, rinkitės atsakingai ir apgalvotai, na o jei su savimi pasiimsite kelis skirtingus aprangos variantus, fotografas tikrai patars, kuris iš jų geriausiai atspindi jus. Jei jūsų planuose
erotinė fotosesija - drabužių pasirinkimas tampa dar svarbesnis. Neretai žmonės įsivaizduoja, jog tokio tipo fotosesijose svarbiausias aspektas nuogybės, tačiau kiekvienas fotografas žino, jog net ir menkiausia detalė pridengianti kūną, padeda į kadrą įnešti šiek tiek subtilumo, kurio taip trokšta moterys. Jei tai jūsų pirmoji erotinė fotosesija, galite su savimi turėti šilkinį chalatą, ar skarą, kuria galėtumėte prisidengti. Tai itin pravers fotosesijos pradžioje, kai galbūt jausitės nejaukiai ir nenorėsite iš karto nusimesti visų drabužių.

Galiausiai, bene svarbiausias, tačiau sunkiausiai įgyvendinamas aspektas - pozavimas. Kiekviena mergina ar moteris puikiai žino savo privalumus, bei trūkumus, na o pozavimas
merginų fotosesijos metu gali padėti juos pateikti savo naudai. Žinoma, geriausias būdas išgauti puikias nuotraukas - atsipalaidavimas, bei improvizavimas, tačiau tai padaryti prie svetimo žmogaus kartais gali tapti tikru iššūkiu. Taigi, jei norite tinkamai pasiruošti savo fotosesijai, pozas praktikuokitės jau namuose. Tai padaryti itin paprasta: atsistokite prie veidrodžio ir keiskite kūno padėtis bei veido išraiškas, taip atrasite būdus, kaip atrodyti nepriekaištingai. Dar vienas puikus būdas išmokti pozuoti - senų nuotraukų peržiūros. Nepatingėkite ir atsiverskite savo senus nuotraukų albumus, peržiūrėkite nuotraukas ir stenkitės į jas pažvelgti kritiškai. Galbūt esate linkusi susigūžti ar kūprintis? O galbūt prieš objektyvą įsitempiate ir jūsų šypsena atrodo nenatūraliai? Jei savo silpnybes sužinosite prieš vykstant į fotosesiją, turėsite laiko pasiruošti bei jomis atsikratyti. Taigi, nešvaistykite laiko veltui ir pradėkite ruoštis savo artėjančiai fotosesijai. Nepamirškite, jog svarbiausia gerai praleisti laiką!

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"