akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Fotosesijos

Modelio portfolio

Kokių nuotraukų reikia reklamos agentūroms


Jeigu rimtai svarstote apie modelio profesiją, tai turėtumėte nepagailėti pinigų ir investuoti į profesionalią fotosesiją. O kodėl svarbu turėti aplanką su geromis nuotraukomis kiekvienam modeliui, tikriausiai aiškinti nereikia. Jūsų aplankas bus sudarytas iš kruopščiai atrinktų geriausių Jūsų nuotraukų, kurios tikrai atkreips užsakovų dėmesį. Nepamirškite, kad modelio aplankas mados pasaulyje tai tarsi Jūsų vizitinė kortelė.

Modelio aplankas užsienyje dar vadinamas modelio „portfolio“. Tai nuotraukų rinkinys, kuris pristato merginą ar vaikiną modelių arba reklamos agentūrai. Tokie aplankai dar vadinami modelio testais. Dažniausiai spausdinamos 23x30cm ar 28x36cm matmenų nuotraukos. Aplanke paprastai būna nuo 8 iki 25 nuotraukų. Tik nemanykite, jog didesnis nuotraukų skaičius garantuos taip pat didesnę sėkmę. Praktika rodo, kad geriau pristatyti 10 nuotraukų, kurios tikrai yra įspūdingos, negu 70 vidutiniškos kokybės nuotraukų.

Reiktų laikytis tam tikrų reikalavimų norint sudaryti gerą aplanką. Jį turi sudaryti tokios nuotraukos:

• portretinės nuotraukos (būtinai stambus veido portretas headshot),
• modelio nuotrauka visu ūgiu,
• nuotraukose turi atsispindėti kuo įvairesnis aprangos stilius – pradedant nuo komercinio, kasdienio, baigiant aukštąja mada.
• Spalvotos ir juodai baltos nuotraukos.

Svarbu įsidemėti, jog modelio aplanką turite paruošti labai rimtai ir atsakingai – juk rinkoje iš tiesų yra milžiniška konkurencija. Fotosesijos metu privalote savimi pasitikėti ir stengtis atrodyti nepriekaištingai.

Taip pat svarbu nepamiršti tobulėti ir nuolat atnaujinti savo modelio aplanką. Jūsų išvaizda ir jūsų įgūdžiai keičiasi, tobulėja, jūs nuolat dirbate su naujomis fotosesijomis, o tai labai svarbu parodyti užsakovui, kad jis galėtų matyti jūsų darbo pastangas ir rezultatus.

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"