akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Fotostudija
Fotostudija

Kokybiškos paslaugos fotostudijoje ir mobili fotostudija


Savo fotostudijoje teikiame profesionalias paslaugas reklamai, meniniams projektams, interneto ir spaudos katalogams, laikraščiams, žurnalams. Fotografuojame viską, ko tik pageidauja klientas – žmones, personažus, maistą, gėrimus, kosmetikos produktus, žaislus, papuošalus, drabužius, baldus, knygas, kanceliarines priemones, dokumentus, paveikslus... Taip pat rengiame individualias
fotosesijas, fotografuojame šeimas, vaikus, Jūsų mylimus gyvūnėlius. Rengiame ir erotines fotosesijas bei fotografuojame aktus. Jei ko nors nepaminėjome, pasakykite, ką norite matyti nuotraukoje ir būtinai tai nufotografuosime atsižvelgdami į Jūsų poreikius.

Teikiame ir mobilios fotostudijos paslaugas, ją galime įrengti bet kurioje Jūsų pageidaujamoje vietoje. Naudojamas studijinis apšvietimas, fonai ir kitos reikalingos priemonės tam, kad nuotraukose būtų sukurta tinkama nuotaika ir atmosfera. Jūsų fotosesija, vestuvės, gimtadienis arba bet kuri kita proga fotografijose atrodys kokybiškai. Jei turite specialių pageidavimų, išsakykite juos mums ir mes pasistengsime juos išpildyti taip, kad Jūs liksite patenkinti galutiniu rezultatu.

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"