akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas

Retušavimo paslaugos


Siūlome Jums šias retušo paslaugas:

- paprastą redagavimą
- papildomą retušą
- aukšto lygio portreto retušą
- nuotraukų restauraciją


Po kiekvienos fotosesijos mes kruopščiai suretušuojame nuotraukas ir atiduodame jas klientui aukštos arba žemos rezoliucijos, priklausomai nuo paketo, kurį jis užsisakė. Visos mūsų sutvarkytos nuotraukos atrodo itin kokybiškai, ir jomis galima dalintis su draugais bei artimaisiais.


Paprastas Redagavimas

Nuotraukų redagavimą sudaro išlaikymo (expozicijos), spalvų koregavimas, tačiau ši paslauga nenumato „manipuliacijos pikseliais“ – dantų balinimo, plaukų, odos tvarkymo arba kitų nedidelių defektų bei detalių keitimo.


Papildomas redagavimas

Siūlome papildomą retušavimą portretams. Atliksime retušą dviems Jūsų pasirinktoms nuotraukoms, kurias Jūs galėsite užsisakyti bet kuriuo metu per šešis mėnesius nuo fotosesijos. Tai Jums kainuos 20Eur.

Paprastas redagavimas yra įtrauktas į mūsų fotografavimo paslaugas, tai nėra atskira retušavimo paslauga.


„High end“, „Beauty“, „Fashion“ retušas

Aukštos kokybės retušavimo paslauga spaudos leidinių lygio rezultatui. Prašome pažiūrėti į „prieš ir popavyzdžius mūsų darbų tinklalapyje.

Mūsų teikiamų paslaugų įkainiai – 25Eur/val. Vienos nuotraukos retušavimas gali užtrukti nuo 15 minučių iki 2 ar daugiau valandų, tai priklauso nuo originalios nuotraukos kokybės, subjekto odos ir kitų elementų būklės ir kliento reikalavimų.


Nuotraukų restauracija

Mes turime pakankamai patirties, kad kokybiškai atnaujintume senas ir Jums brangias nuotraukas – nesvarbu, ar tai būtų išblukusios spalvos, įtrūkimai, dėmės ir pan., iš vienos ar kelių nuotraukų galime padaryti viena nuotrauka (koliažas). Šios paslaugos kaina – nuo 25Eur už nuotrauką.Kaip užsisakyti paslaugą

Jeigu norite pasinaudoti mūsų paslaugomis, tiesiog atsiųskite nuotraukas elektroniniu paštu, arba pasinaudokite nemokama tarnyba www.wetransfer.com (geriausia – RAW failą, jeigu tai JPEG failas, jis turi būti ne mažesnis nei kelių megabaitų dydžio). Parašykite, jei turite ir specialių reikalavimų. Nuotraukas išsiųskite šiuo adresu: [email protected]

Sutarę dėl kainos ir gavę apmokėjimą, mes atliksime Jūsų užsakymą per 2‒7 darbo dienas ir išsiųsime jį Jūsų elektroniniu paštu.

Esant būtinybei, papildomai atliksime reikalingas smulkias korekcijas, tačiau atsiradus naujiems pageidavimams prašysime papildomo mokesčio.
 
Kainos gali keisti

Prašome visada pasiteirauti dėl lasvo laiko prieš sumokant. Jūsų darbai bus pradėti gavus pilną apmokėjimą.

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"