akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas

Portretai


Mes fotografuojame įvairių žanrų portretus:

BEAUTY | GLAMOUR | FASHION | BOUDOIR | KOLEKTYVINIUS | VESTUVINIUS | VAIKŲ | ŠEIMOS ir PORŲPaprastas portretas

Fotosesijos kaina - nuo 170Eur, trukmė - iki 2 valandų (nuotraukų kiekis neribojamas). Po fotosesijos Jūs gausite diską su nuotraukomis greitai peržiūrai ir talpinti internete, kuriomis iš karto galėsite pasidalinti su draugais ir šeima elektroniniu paštu arba per kitus socialinius tinklus.
* Galimas papildomas nuotraukų retušavimas


Portretai spausdinti

Fotosesijos kaina – nuo 200Eur, trukmė - iki 2 valandų, (nuotraukų kiekis neribojamas). Po fotosesijos Jūs gausite diską su nuotraukomis greitai peržiūrai ir talpinti internete, bei aukštos rezoliucijos nuotraukas, kurias galima bus spausdinti.
Viena Jūsų pasirinkta nuotrauka bus kruopščiai suretušuota ir taip pat paruošta talpinti internete bei spausdinti.
* Galimas papildomas nuotraukų retušavimas


„Deluxe“ portretai

Fotosesijos kaina – nuo 260Eur, trukmė - iki 3 valandų (nuotraukų kiekis neribojamas). Po fotosesijos Jūs gausite diską su nuotraukomis greitai peržiūrai ir talpinti internete, bei aukštos rezoliucijos nuotraukas, kurias galima bus spausdinti.
Penkios Jūsų pasirinktos nuotraukos bus kruopščiai suretušuotos ir taip pat paruoštos talpinti internete bei spausdinti.
* Galimas papildomas nuotraukų retušavimas


Senjorų portretai

Fotosesijos kaina senjorams – nuo 100Eur. Fotografavimas trunka nuo 1 iki 1,5 valandos (nuotraukų kiekis neribojamas). Po fotosesijos Jūs gausite diską su nuotraukomis greitai peržiūrai ir talpinti internete. Viena Jūsų pasirinkta nuotrauka bus kruopščiai suretušuota ir taip pat paruošta talpinti internete bei spausdinti.
* Galimas papildomas nuotraukų retušavimas


Kolektyvinis | Vestuvinis | Porų | Vaikų ir Šeimos portretai

Susisiekite su mumis, jeigu norite užsisakyti fotosesiją. Kainos priklauso nuo pastatomojo kadro sudėtingumo, rekvizito, vietos, kurioje yra fotografuojama, žmonių skaičiaus nuotraukoje, jei pageidaujate retušo.

* Papildomas nuotraukų retušavimas. Galima užsisakyti dviejų Jūsų pasirinktų nuotraukų retušą. Ši paslauga galioja 6 mėnesius po fotosesijos. Kaina – 20Eur.


- Mes dirbame su profesionaliais vizažistais, šukuosenų ir stiliaus meistrais. Jeigu pageidausite jų paslaugų, būtinai praneškite prieš fotosesiją. Paslaugų kainos - nuo 40Eur.

- Įrašomų į diską kadrų kiekis svyruoja tarp 80-150. Visi jie yra minimaliai sutvarkomi (ekspozicija/spalvų korekcija).

- Papildomą diską su nuotraukomis galite užsisakyti per 6 mėnesius, nuo fotosesijos datos. Disko kaina – 4Eur.

- Kainos nurodytos su leidimu publikavimui. Konfidencialių fotosesijų kaina didesnė - teirautis fotografo iš anksto.

Kainos gali keistisPrašome visada pasiteirauti dėl lasvo laiko rezervacijai prieš sumokant, jeigu planuojate savo fotosesija konkrečią dieną. Jūsų data bus rezervuota gavus pilną apmokėjimą.

Portretinė fotografija
Portretinė fotografija
 


 

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"