akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Vestuvės
Vestuvės

Vestuvių fotografija


Savo vestuvių dieną išgyvensite daugybę pačių šilčiausių jausmų, kuriuos linkiu išsaugoti visam likusiam gyvenimui. Siūlau sugauti tobulas judviejų šventės akimirkas, kad tą malonų jaudulį, begalinę meilę ir nesuvaldomą džiaugsmą galėtumėte išjausti vėl ir vėl.

Vestuvių fotografas - žmogus, kuris kitomis akimis pažvelgs į žavias smulkmenas, nuoširdžius bučinius, tėvų ašaras ir meilę Jūsų akyse. Man būdingas reportažinis fotografavimo stilius pasakojantis istoriją. Nuotraukos gyvos - perteikiančios emociją, spinduliuojančios jausmą. Išskirtinis estetikos ir grožio supratimas - tai, kas daro nuotraukas ypatingas. Atsakingas požiūris į darbą, atsidavimas idėjai, atidumas smulkmenoms - svarbi mano darbo dalis.

Į kiekvienas vestuves žiūriu kitomis akimis, visuomet didelį dėmesį skiriu bendravimui su jaunavedžiais. Nuoširdžiai tikiu, kad vestuvinė fotosesija turi atspindėti porą, jų charakterius, pomėgius, požiūrį į gyvenimą, santuoką, vienas kitą. Netaikau šablonikos, manau, kad vestuvinėje fotosesijoje nėra nieko būtino ir nieko negalimo. Jaunavedžių vizijos išpildymas - mano tikslas. Daugiau nei žodžiai pasakys vestuvių fotogalerija.


Pagarbiai,
Jūsų vestuvių fotografas - Giedrius Jankauskas

Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"