akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Šeima
Šeima

Nėščiosios fotosesija arba stebuklo laukimas


Vaikučio laukimo dienos kupinos paslapties, džiugesio ir švelnumo. Taigi kodėl gi neįamžinus laukimo kasdienybės nuotraukose, kad vėliau būtų galima prisiminti pažvelgus į nuotraukas tą magišką laukimo etapą?


KAIP PASIRUOŠTI NĖŠTUKĖS FOTOSESIJAI?

Taip, tikriausiai jau susidūrėte su šia problema – kaip pasirinkti tinkamą aprangą fotosesijai. Vaikučio laukimo periodu tai tikrai nėra lengva, tačiau vis tiek galite tai padaryti skoningai.

Siūlome pasirinkti šių spalvų rūbus – šviesios pastelinės, žemės spalvos ir natūraliai žalios. Visos šios spalvos simbolizuoja švelnumą, laukimą natūralumą ir gyvybę. Kalbant apie rūbus, tai išties šeimyniškai ir jaukiai atrodo pasiskolinti iš tėvelio ilgarankoviai marškiniai, pilvuką aptempianti palaidinukė su petnešėlių arba šiltas susagztomas megztukas. Puikiai tinka ir ryškiaspalvės detalės, pavyzdžiui, mažučiai batukai, čiulptukas arba vaikiškos mažytės pirštinytės. Jeigu jau turite nusipirkę kokią pasakų knygą, tai būtinai ją pasiimkite į fotosesiją.

Nebloga mintis atsinešti ir kokių nors vaikiškų žaislų, žaismingai išmargintų indų, pavyzdžiui, arbatos puodelių. Beje, skirtingų fotosesijų metu mes visada naudojame skirtingus daiktus, taigi patartina su savimi turėti ir savo, iš namų atsineštų daiktų. Jeigu nuspręsite fotografuotis su tėveliu, siūlome paderinti tarpusavy drabužių spalvas. Fotosesijos metu nėščioji spėja persirengti per pusantros valandos maždaug 2 kartus, per tris valandas – nuo 3 iki 4 kartų.

 

Nėščiosios fotosesija
 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"