akcija
Meniu

Pagrindinis Fotosesijos Erotinė fotosesija Renginiai Vestuvės Šeima ir vaikai Fotostudija Interjeras Retušavimas
Erotika

Šiek tiek informacijos apie kalendorius. Fotosesija kalendoriui


Kalendorių esama įvairių. Jie gali būti sulankstomi, sieniniai, staliniai arba kišeniniai. Taip pat jie gali būti mažyčiai ir labai paprasti arba įmantrios formos, originalūs bei įspūdingo dydžio. Reklamos agentūros ir spaustuvės pagal klientų pageidavimus siūlo pagaminti nestandartinių dydžių ir formų kalendorius. Tačiau ne tik įstaigos juos gamina: kalendorius kuria menininkai, pavieniai žmonės, apskritai juos gali kurti bet kas – reikia tik noro ir šiek tiek kūrybiškumo. Tokie kalendoriai tik dar originalesni, įdomesni už parduotuvėje nusipirktus ir gali tapti puikia dovana bičiuliui.

Įdomu tai, kad tradiciniai kalendoriai nepraranda savo populiarumo, nors, atrodo, kad jau tapo įprasta naudotis kalendoriumi mobiliajame telefone arba kompiuteryje. Ypač populiarūs yra plėšomi kalendoriai. Juose yra nemažai įvairių praktiškų patarimų medicinos, grožio, astrologijos, žemės ūkio, gyvūnų ir gyvulių auginimo bei priežiūros, mados ir kitokių sričių klausimais. Taip pat mėgstami yra kalendoriai su garsių menininkų darbais, pavyzdžiui, K. Monė, S. Dali, O. Renuaro ir t.t. Žmonės perka ir dovanoja kalendorius, kuriuose yra pavaizduota jiems ar jų draugams miela tema, pavyzdžiui, vaikai, gyvūnai, literatūros kūrinių personažai ar dailės darbai.

Galbūt nieko nenustebisianti ir visiškai nenauja idėja yra pačiam ar pačiai nusifotografuoti kalendoriui ir padovanoti artimam žmogui. Tačiau galima tik spėti, jog tokia dovana pati savaime yra maloni ir gali iš tiesų nustebinti dovanos gavėją. Šiuo atveju taip pat galima sugalvoti daugybę idėjų – tai gali būti grupinė fotosesija, asmeninė (persirengus personažu, erotinė), galima fotografuoti ir gyvūnus, daiktus (mielus širdžiai), aplinką ir t. t. Čia taip pat didelės galimybės kurti ir pačiam ir fotografui.

Kalendoriai atlieka ne tikvieną paskirtį t.y. žymi dienas, mėnesius, metus ir primena svarbius įvykius. Tradiciniai kalendoriai galbūt ir yra tokie mėgstami, kad jie paprastai turi ir dar vieną ar daugiau paskirčių – tiesiog suteikia naudingos informacijos įvairiais klausimais, jais paprasta naudotis įvairaus amžiaus žmonėms (mat ne visi vyresni žmonės mėgsta ir moka naudotis šiuolaikinėmis technologijomis), tai taip pat neretai gražus ir puošnus daiktas, galintis tapti interjero dalimi. Kaip matote, kalendorius yra universalus  ‒ jis atspindi ir žmogaus pomėgius bei interesus.


Nuotraukos iš "Gitana" erotinio kalendorius 2013m.

 
Copyright © 2008-2024 Visos teisės saugomos "Fotografas Giedrius Jankauskas"